Polohovací magnety a svěráky

 

Pro snadnější práci nejen s kovovými předměty nám slouží tyto polohovací magnety a svěráky.

Vynikající multifunkční polohovací svěrák, jehož čelisti jsou opatřeny protiskluzovými návleky, které zabraňují poškození choulostivých dílů při upnutí. Svěrák má vynikající manipulovatelnost díky kvalitnímu kulovému kloubu, který lze jednoduše polohovat a aretovat.

Dále k upevnění kovového předmětu můžeme využít tento polohovací magnet. Dominuje především svou velkou výkonností a jednoduchosti využití. Magnet je umístěný na vysoce kvalitním kulovém kloubu, který lze jednoduše polohovat a aretovat. Kombinací těchto charakteristik (silný magnet, kulový kloub) získáváme neocenitelného pomocníka při nástrojářských pracích, laserovém navařování a dalších nejrůznějších výrobních operací.

KATALOG

Naši unikátní patentovanou technologií představuje tento 3D Smart Holder = Vaše pomocná ruka! Jeho jednoduchost, efektivnost, polohovatelnost a síla vás jistě bude bavit.

Často využívány také k marketingovým účelům v barvě vaší společnosti a vygravírovaným logem.

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality