Lisovna

 Pro konkrétní službu vybírejte z nabídky menu.

 

Svět plastů nám není vůbec vzdálený. V roce 2015 byla zprovozněna nová lisovna plastů. Denně tak u nás jde slyšet, jak tyto lisy spolu s robotickým systémem produkují jednotlivé výlisky. Celkový systém se vyznačuje zajištěním vysoké stability výrobního procesu, což je nejčastějším aspektem mnohých zákazníků. Z pouhého plastového granulátu tak umíme vytvořit plnohodnotný výlisek a to nejčastěji pro automobilový, elektrotechnický, zdravotnický, potravinářský a obalový průmysl.

Vstřikováním plastů a zhotovením přesných výlisků to pro nás nekončí. Už více jak 15 let nabízíme kompletní konstrukci a výrobu vstřikovacích forem nebo střižných a ohýbacích nástrojů či dalších komponentů. Použitím kvalitních materiálů a řízení se motem „přesné strojírenství“ vám zaručujeme dlouhou životnost a vysokou spolehlivost těchto zařízení.

Nyní také cely proces lisování plastů simulujeme pomocí SW Moldex3D, a přivádíme tak nejen svou výrobu k dokonalosti. Eliminujeme totiž veškeré možné chyby, které ve výrobě mohou nastat. 

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin