Lisovna

 Pro konkrétní službu vybírejte z nabídky menu.

 

Svět plastů nám není vůbec vzdálený. V roce 2015 byla zprovozněna nová lisovna plastů. Denně tak u nás jde slyšet, jak tyto lisy spolu s robotickým systémem produkují jednotlivé výlisky. Celkový systém se vyznačuje zajištěním vysoké stability výrobního procesu, což je nejčastějším aspektem mnohých zákazníků. Z pouhého plastového granulátu tak umíme vytvořit plnohodnotný výlisek a to nejčastěji pro automobilový, elektrotechnický, zdravotnický, potravinářský a obalový průmysl.

Vstřikováním plastů a zhotovením přesných výlisků to pro nás nekončí. Už více jak 15 let nabízíme kompletní konstrukci a výrobu vstřikovacích forem nebo střižných a ohýbacích nástrojů či dalších komponentů. Použitím kvalitních materiálů a řízení se motem „přesné strojírenství“ vám zaručujeme dlouhou životnost a vysokou spolehlivost těchto zařízení.

Nyní také cely proces lisování plastů simulujeme pomocí SW Moldex3D, a přivádíme tak nejen svou výrobu k dokonalosti. Eliminujeme totiž veškeré možné chyby, které ve výrobě mohou nastat.