Nabídka práce / Vrbno pod Pradědem >>

Na této stránce naleznete výpis nabízených pozic. Všechny potřebné dokumenty (CV a motivační dopis) zašlete na emailovou adresu paní Bc. Karly Sulejmani: karla.sulejmani@mepac.cz, která Vám také poskytne doplňující informace. Aktuálně hledáme zaměstnance na tyto pozice:

Pracovník do výroby –

dokončování zakázek

V případě zájmu kontaktujte:

Bc. Karlu Sulejmani,

karla.sulejmani@mepac.cz

tel.: +420 558 272 583

Náplň práce:

  • Dokončovací práce na plechových dílech (jedná se spíše o menší díly)
  • Třídění, počítání, balení a expedice zákazníkovi
  • Komunikace se zákazníky a dopravci
  • Příjem, třídění a popis materiálu pro výrobu
  • Příjem a evidence zboží a materiálu (1x ročně inventura)
  • Související administrativní činnosti (vystavení dodejky, dopravní etikety, listy)

Požadujeme:

  • SOŠ s výučním listem
  • Příjemné vystupování
  • Zkušenosti s nákupem a prodejem
  • Technické myšlení
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Aktivní řidič (sk. B), ochotný cestovat ke klientům v ČR
  • Práce s PC (MS Office, Outlook, Internet)

Výhodou:

  • Zkušenost v oblasti strojírenství, expedice
  • Znalost účetního programu Pohoda

Nabízíme:

  • Stravenkový paušál
  • Zázemí společnosti s 30ti letou historií rodinného charakteru
  • Možnost dalšího vzdělávání a školení
  • Finanční ohodnocení včetně provize a bonusů, motivační systém
  • Práce v dynamickém a inovativním prostředí s možností osobního a profesního růstu