Laserové gravírování

 

Možná nepotřebujete daný laser přímo kupovat, ale jen využijete naše laserové služby.

Návrh a výroba laserových systémů na míru
Dle vašich požadavků jsme schopni navrhnout a vyrobit komplexní laserový systém na míru.

Laserové navařování a svařování
Díky vlastním navařovacím systémům, jsme schopni navařovat veškeré poškozené tvary malých i velkých forem, střižných a ohýbacích nástrojů.

Laserové gravírování
Službu laserového gravírování můžete využít buď u nás, nebo s našimi mobilními lasery můžeme přijet přímo za vámi a gravírovat téměř do všech materiálů. Uplatnění naších mobilních laserů nacházíme především u zákazníků, kteří potřebují pogravírovat vstřikovací formu, či jiné, hůře manipulovatelné nástroje.

Laserové kalení
Jsme schopni kalit obrobky a nástroje až do hmotnosti 30 tun. Ke každému kalenému nástroji dodáváme protokol o kalení, včetně dosažených hodnot.

Profesionální školení a poradenství
Naší experti jsou připraveni vám kdykoliv pomoct a proškolit vás na daný laser či technologii.

Pro více informací nás tedy neváhejte kontaktovat.

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Výroba vstřikovací formy a reverzní inženýrství v MEPAC CZ

Výroba vstřikovací formy a reverzní inženýrství v MEPAC CZ

Podařilo se! Náš zákazník se potýkal s výpadkem a nestabilitou dodávek plastových dílů z Itálie, jednalo se o zkumavky. Stabilitu dodávek si chtěl zajistit prostřednictvím lokálního výrobce. Ve své automatické lince zákazník zkumavku po naplnění uzavře víčkem. Dodávku...

číst více
Situace není lehká, ale fungujeme!

Situace není lehká, ale fungujeme!

I přes ne úplně příznivou aktuální situaci naše společnost funguje zcela bez omezení. Dodržujeme veškerá nezbytná opatření, snažíme se komunikovat v co největší míře bezkontaktně, ale jsme v provozu.

číst více