ROWES PRO

NAVAŘOVACÍ SYSTÉM S ROBOTEM

 Určený pro precizní svařování a navařování strojních dílů, nástrojů, forem a dalších kovových dílů.

ROWES v sobě spojuje to nejlepší z technologie výkonného vláknového laseru a kolaborativního robota, který umožňuje naprosto přesné vedení sváru a dlouhý dosah pro svařování velkých obrobků mimo pracovní stůl stroje. Díky propracovanému systému ovládání nabízí mnoho automatizovaných funkcí. ROWES je nabízen v několika variantách, které se liší výkonem a typem zdroje.

FLEXIBILNÍ A INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

 

Možnost předdefinování a uložení profilů různých pracovníků, pracovních rovin a svařovacích parametrů pro opakovanou výrobu. Automatické nastavení nakloněné roviny nebo přímky svařence. Rychlé a intuitivní nastavení parametrů díky přehlednému uživatelskému prostředí zobrazeném na dotýkovém displeji.

 

 

KOMPAKTNÍ, MOBILNÍ A BEZPEČNÝ

 

Integrované odsávání nebezpečných splodin. Uchycení láhve s ochranným plynem se zajištěním proti převržení. Polohovací stůl o nosnosti 300kg, který poskytuje rozsáhlé možnosti nastavení. Ergenomie při svařování, svařenec lze zajistit proti posunutí či pádu.

PRECIZNÍ

 

Integrovaná ochrana očí obsluhy umístěna v mikroskopu. Vysoký detail obrazu svařované plochy zajišťuje mikroskop LEICA s destinásobným zvětšením. Opakovatelnost a přesnost pohybu ramene do 0,05 mm.