Lasery – služby

 

Možná nepotřebujete daný laser přímo kupovat, ale jen využijete naše laserové služby.

Návrh a výroba laserových systémů na míru
Dle vašich požadavků jsme schopni navrhnout a vyrobit komplexní laserový systém na míru.

Laserové navařování a svařování
Díky vlastním navařovacím systémům, jsme schopni navařovat veškeré poškozené tvary malých i velkých forem, střižných a ohýbacích nástrojů.

Laserové gravírování
Službu laserového gravírování můžete využít buď u nás, nebo s našimi mobilními lasery můžeme přijet přímo za vámi a gravírovat téměř do všech materiálů. Uplatnění naších mobilních laserů nacházíme především u zákazníků, kteří potřebují pogravírovat vstřikovací formu, či jiné, hůře manipulovatelné nástroje.

Laserové kalení
Jsme schopni kalit obrobky a nástroje až do hmotnosti 30 tun. Ke každému kalenému nástroji dodáváme protokol o kalení, včetně dosažených hodnot.

Profesionální školení a poradenství
Naší experti jsou připraveni vám kdykoliv pomoct a proškolit vás na daný laser či technologii.

Pro více informací nás tedy neváhejte kontaktovat.

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality