Řezací lasery

 

Vyšší přesnost, rychlost, účinnost řezu, výkonnost, spolehlivost, úspornost času a energie.
To vše přináší naše řezací lasery. Z hlediska přesnosti řezací lasery nabízí nejlepší alternativu mezi řezacími technologiemi a promyšlená konstrukce laserů navíc umožňuje řezat i ve vysokých rychlostech.

Řezací lasery lze kromě aplikací pro zpracování plechu, výroby strojních zařízení, přesných dílů, domácích spotřebičů a elektroniky, využit také k výrobě přesných podkladových planžet.

 
Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Situace není lehká, ale fungujeme!

Situace není lehká, ale fungujeme!

I přes ne úplně příznivou aktuální situaci naše společnost funguje zcela bez omezení. Dodržujeme veškerá nezbytná opatření, snažíme se komunikovat v co největší míře bezkontaktně, ale jsme v provozu.

číst více