Řezací lasery

 

Vyšší přesnost, rychlost, účinnost řezu, výkonnost, spolehlivost, úspornost času a energie.
To vše přináší naše řezací lasery. Z hlediska přesnosti řezací lasery nabízí nejlepší alternativu mezi řezacími technologiemi a promyšlená konstrukce laserů navíc umožňuje řezat i ve vysokých rychlostech.

Řezací lasery lze kromě aplikací pro zpracování plechu, výroby strojních zařízení, přesných dílů, domácích spotřebičů a elektroniky, využit také k výrobě přesných podkladových planžet.

 
Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Svět plastů | Jednoduché precizní mikronavařování forem

Svět plastů | Jednoduché precizní mikronavařování forem

Fyzický stav vstřikovací formy, nástroje který slouží k sériové výrobě, má významný vliv na kvalitu a ekonomiku produkce plastových dílů. Havárie, opotřebeni, závady vzniklé v důsledku nevhodné manipulace a další poškození formy je potřeba urychleně řešit. Paleta...

číst více