Gravírovací / popisovací lasery

 

 

Gravírovací lasery, popisovací lasery, značící lasery. Každý používá jiný výraz, ve výsledku jde ale vždy o stejný laser. Jeho oslovení totiž závisí především na jeho nastavení a aplikaci jeho využití.

Pokud uvažujete o kvalitním laserovém značení do hloubky, hledáte nejspíše gravírovací lasery.
Ty se vyznačují vytvářením plastických obrazců do nejrůznějších materiálů jako jsou plasty, kovy, kůže, ocel, sklo a další. Gravírovací lasery se vyznačují bezpochyby vysokou kvalitou ostrosti hran, samotnou rychlostí procesu a vysokou přesnost.

Pokud naopak potřebujete rychle značit jednotlivé díly, kusově či sériově, hledáte naopak tzv. popisovací lasery. Kromě přesného popisu všech druhů materiálů se popisovací lasery dnes využívají také k popisu plastových dílu tzv. datarmix kódem či sériovým číslem, kdy tyto lasery integrujeme přímo do výrobní linky, a tak jsou plně automatizovány.

Ať potřebujete cokoliv, zde jste správně. Gravírovací laser i popisovací lasery nachází své uplatnění skutečně v každém odvětví.

 
Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Situace není lehká, ale fungujeme!

Situace není lehká, ale fungujeme!

I přes ne úplně příznivou aktuální situaci naše společnost funguje zcela bez omezení. Dodržujeme veškerá nezbytná opatření, snažíme se komunikovat v co největší míře bezkontaktně, ale jsme v provozu.

číst více