Gravírovací / popisovací lasery

 

 

Gravírovací lasery, popisovací lasery, značící lasery. Každý používá jiný výraz, ve výsledku jde ale vždy o stejný laser. Jeho oslovení totiž závisí především na jeho nastavení a aplikaci jeho využití.

Pokud uvažujete o kvalitním laserovém značení do hloubky, hledáte nejspíše gravírovací lasery.
Ty se vyznačují vytvářením plastických obrazců do nejrůznějších materiálů jako jsou plasty, kovy, kůže, ocel, sklo a další. Gravírovací lasery se vyznačují bezpochyby vysokou kvalitou ostrosti hran, samotnou rychlostí procesu a vysokou přesnost.

Pokud naopak potřebujete rychle značit jednotlivé díly, kusově či sériově, hledáte naopak tzv. popisovací lasery. Kromě přesného popisu všech druhů materiálů se popisovací lasery dnes využívají také k popisu plastových dílu tzv. datarmix kódem či sériovým číslem, kdy tyto lasery integrujeme přímo do výrobní linky, a tak jsou plně automatizovány.

Ať potřebujete cokoliv, zde jste správně. Gravírovací laser i popisovací lasery nachází své uplatnění skutečně v každém odvětví.

 
Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Výroba vstřikovací formy a reverzní inženýrství v MEPAC CZ

Výroba vstřikovací formy a reverzní inženýrství v MEPAC CZ

Podařilo se! Náš zákazník se potýkal s výpadkem a nestabilitou dodávek plastových dílů z Itálie, jednalo se o zkumavky. Stabilitu dodávek si chtěl zajistit prostřednictvím lokálního výrobce. Ve své automatické lince zákazník zkumavku po naplnění uzavře víčkem. Dodávku...

číst více
Situace není lehká, ale fungujeme!

Situace není lehká, ale fungujeme!

I přes ne úplně příznivou aktuální situaci naše společnost funguje zcela bez omezení. Dodržujeme veškerá nezbytná opatření, snažíme se komunikovat v co největší míře bezkontaktně, ale jsme v provozu.

číst více