Lasery – prodej

 

Nabízíme nejrůznější profesionální lasery pro veškeré průmyslové využití. To jaký laser vybrat závisí hlavně na jeho aplikaci. Vybrat si můžete z široké škály naší nabídky: řezací lasery, gravírovací lasery, popisovací lasery, svařovací a navařovací lasery. Proč koupit daný laser právě u nás? Naši experti mají s lasery dlouhodobé zkušenosti a po konzultaci s vámi vám pomohou vybrat ten nejideálnější laser přímo pro vaší aplikaci. Také často experimentujeme a snažíme se vyjít zákazníkovi vždy vstříc i s případným řešením na míru. Veškeré lasery také umíme integrovat a programovat přímo do vaší výrobní linky. Zajišťujeme i případné krytování laserů pro větší bezpečnost na pracovišti. Všem vašim požadavkům a případným problémům jdeme vstříc, abychom společně došli k plné spokojenosti.

Samotnou realizací zakázky to pro nás nekončí. Každý den jsme připraveni s vámi řešit případný servis či konzultace, a tak vám zajistit téměř nepřetržitý provoz. Jsme přece jenom česká firma a právě to pro vás může být velkou výhodou, protože vám vždy budeme nablízku.

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality