Lasery – prodej

 

Nabízíme nejrůznější profesionální lasery pro veškeré průmyslové využití. To jaký laser vybrat závisí hlavně na jeho aplikaci. Vybrat si můžete z široké škály naší nabídky: řezací lasery, gravírovací lasery, popisovací lasery, svařovací a navařovací lasery. Proč koupit daný laser právě u nás? Naši experti mají s lasery dlouhodobé zkušenosti a po konzultaci s vámi vám pomohou vybrat ten nejideálnější laser přímo pro vaší aplikaci. Také často experimentujeme a snažíme se vyjít zákazníkovi vždy vstříc i s případným řešením na míru. Veškeré lasery také umíme integrovat a programovat přímo do vaší výrobní linky. Zajišťujeme i případné krytování laserů pro větší bezpečnost na pracovišti. Všem vašim požadavkům a případným problémům jdeme vstříc, abychom společně došli k plné spokojenosti.

Samotnou realizací zakázky to pro nás nekončí. Každý den jsme připraveni s vámi řešit případný servis či konzultace, a tak vám zajistit téměř nepřetržitý provoz. Jsme přece jenom česká firma a právě to pro vás může být velkou výhodou, protože vám vždy budeme nablízku.

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Výroba vstřikovací formy a reverzní inženýrství v MEPAC CZ

Výroba vstřikovací formy a reverzní inženýrství v MEPAC CZ

Podařilo se! Náš zákazník se potýkal s výpadkem a nestabilitou dodávek plastových dílů z Itálie, jednalo se o zkumavky. Stabilitu dodávek si chtěl zajistit prostřednictvím lokálního výrobce. Ve své automatické lince zákazník zkumavku po naplnění uzavře víčkem. Dodávku...

číst více
Situace není lehká, ale fungujeme!

Situace není lehká, ale fungujeme!

I přes ne úplně příznivou aktuální situaci naše společnost funguje zcela bez omezení. Dodržujeme veškerá nezbytná opatření, snažíme se komunikovat v co největší míře bezkontaktně, ale jsme v provozu.

číst více