Lasery

 Pro konkrétní službu vybírejte z nabídky menu.

 

Lasery se zabýváme už od vzniku naší společnosti a díky tomu dnes patříme mezi jejich přední dodavatele. Veškeré lasery jsme schopni ihned servisovat a i proto je o ně velký zájem. Kdo by dnes chtěl dlouho čekat na případný servis?

Nyní na firmě využíváme více jak 35 navařovacích, svařovacích, popisovacích, gravírovacích a řezacích laserů. Veškeré tyto lasery jsme schopní integrovat přímo do vaší výrobní linky a nebo také robotizovat a vytvářet tak pro vás ještě příhodnější pracovní podmínky a navýšit hospodárnost.

Navrhneme vám libovolný laserový systém a zařízení na míru k vašemu pracovišti. Pokud lasery potřebujete ukázat nebo vyzkoušet, můžete navštívit náš showroom, nebo s našimi kompatibilními lasery přijedeme přímo k vám!

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin