Leštící stoly a systémy

Naklápěcí a polohovacích stoly pro ergonomické opracování těžších dílů o vysoké kvalitě povrchu a dosažené přesnosti s možností naklápěním a natáčení středové kruhové části. Tento stůl umožňuje naklápění od sebe cca o 15° a k sobě cca 60°. Kruhová část se otáčí o 360° dokola a je opatřena brzdovým polohovacím systémem. Z ekonomických a bezpečnostních důvodů nebyly použity elektrické ani pneumatické naklápěcí mechanismy. Dlouhodobým testováním v praxi jsme ověřili, že tento naklápěcí a polohovací stůl vyhovuje náročným požadavků leštičů a nástrojářů a je dokonalou součástí a pomocí každého nástrojářského pracoviště.

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality