CMM měřící systémy

 

Díky CMM měřicímu systému lze jednoduše měřit i díly, které klasickým mechanickým měřením změřit nelze. Jedná se o nejpřesnější prostorové měření, které nejen odhalí nepřesnosti v geometrii daného dílce, ale také poukazuje proč k daným chybám dochází. Své uplatnění nachází v celé škále strojírenských oborů.

Jedná se například o souřadnicový měřící stroj řady Tornádo vyroben z hliníkové slitiny letecké třídy. Umí lokalizovat a měřit obrobek extrémně vysokou rychlostí a přitom splňuje vysoké požadavky našich zákazníků na tzv. účinnost měření. 

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality