CAD, CAM konstrukce

 

Nabízíme kompletní konstrukci forem (plasty) dle 3D modelu výlisku a ostatních náležitostí. Rovněž provádíme konstrukci elektrod pro elektroerozivní obrábění.

Pomocí programu SolidWorks zpracováváme kompletní výkresovou dokumentaci pro výrobu,  tvoříme modely pro následné programování v CAM softwaru HSM Works a SolidCAM a také pro  měření 

na 3D měřícím stroji Leader NC8107 Miracle.

 

Preferované vstupní formáty jsou:

  • PARASOLID ( .x_t )

  • IGES (.igs)

  • STEP ( .step, stp )

 

Naši programátoři provádějí zpracování 3D modelů a výkresové dokumentace, volí vhodnou strategii pro rychlou a ekonomickou výrobu, připravují dokumentaci a postupy a velmi úzce spolupracují s výrobou. Programování CNC strojů provádí v programech HSM Works a SolidCAM.

Dále vhodně konstruují elektrody pro elektroerozivní obrábění tak, aby byly rychle a snadno vyrobitelné, ekonomicky nenáročné a plně funkční.

 

Preferované vstupní formáty jsou:

  • PARASOLID ( .x_t )

  • IGES (.igs)

  • STEP ( .step, stp )

  

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Návštěva Střední průmyslové školy v Karviné

Návštěva Střední průmyslové školy v Karviné

Studenti Střední průmyslové školy v Karviné si vyzkoušeli práci s technologiemi přesného strojírenství. Dne 3. března k nám na centrálu v Třinci zavítali studenti 3. ročníku Střední průmyslové školy v Karviné. Mladí strojaři si mohli sami vyzkoušet jak probíhá...

číst více
Ruční svařovací laser

Ruční svařovací laser

RUČNÍ SVAŘOVACÍ LASERJinou svařovací metodou bychom to nezvládli..Přišel k nám zákazník se zajímavou výzvou, zavařit krytování o objemu 2m³ tudíž se jednalo o dlouhé sváry, které bylo třeba zavařit rychle a hlavně bez tepelného zatížení, aby nevznikla deformace...

číst více
Strojaři se seznámili s inovativní technologií Lase ONE

Strojaři se seznámili s inovativní technologií Lase ONE

    Budoucí posila pro přesné strojírenství? Dne 28.11.2022 jsme navštívili Střední průmyslovou školu a Obchodní akademii v Bruntále , abychom třídě 3.C předvedli inovativní technologii Lase ONE – mikrosvařování, která se využívá v přeném strojírenství....

číst více