CAD, CAM konstrukce

 

Nabízíme kompletní konstrukci forem (plasty) dle 3D modelu výlisku a ostatních náležitostí. Rovněž provádíme konstrukci elektrod pro elektroerozivní obrábění.

Pomocí programu SolidWorks zpracováváme kompletní výkresovou dokumentaci pro výrobu,  tvoříme modely pro následné programování v CAM softwaru HSM Works a SolidCAM a také pro  měření 

na 3D měřícím stroji Leader NC8107 Miracle.

 

Preferované vstupní formáty jsou:

  • PARASOLID ( .x_t )

  • IGES (.igs)

  • STEP ( .step, stp )

 

Naši programátoři provádějí zpracování 3D modelů a výkresové dokumentace, volí vhodnou strategii pro rychlou a ekonomickou výrobu, připravují dokumentaci a postupy a velmi úzce spolupracují s výrobou. Programování CNC strojů provádí v programech HSM Works a SolidCAM.

Dále vhodně konstruují elektrody pro elektroerozivní obrábění tak, aby byly rychle a snadno vyrobitelné, ekonomicky nenáročné a plně funkční.

 

Preferované vstupní formáty jsou:

  • PARASOLID ( .x_t )

  • IGES (.igs)

  • STEP ( .step, stp )

  

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Výroba vstřikovací formy a reverzní inženýrství v MEPAC CZ

Výroba vstřikovací formy a reverzní inženýrství v MEPAC CZ

Podařilo se! Náš zákazník se potýkal s výpadkem a nestabilitou dodávek plastových dílů z Itálie, jednalo se o zkumavky. Stabilitu dodávek si chtěl zajistit prostřednictvím lokálního výrobce. Ve své automatické lince zákazník zkumavku po naplnění uzavře víčkem. Dodávku...

číst více
Situace není lehká, ale fungujeme!

Situace není lehká, ale fungujeme!

I přes ne úplně příznivou aktuální situaci naše společnost funguje zcela bez omezení. Dodržujeme veškerá nezbytná opatření, snažíme se komunikovat v co největší míře bezkontaktně, ale jsme v provozu.

číst více