Vstřikovací lisy

 

Jednou z hlavních charakteristik, které mají naše moderní vstřikovací lisy, je vysoká stabilita výrobního procesu. Kromě toho jsou všechny stroje zapojeny do sítě LAN, což nám umožňuje neustále sledovat a ukládat data výrobního procesu na server. Na přání zákazníka jsme schopni doložit údaje o celé výrobě. Tyto aspekty v kombinaci s kvalifikovaným týmem pracovníků umožňují produkci vysoce kvalitních výrobků z plastu.

Vstřikovací lisy značky WOOJIN PLAIMM (SELEX TH-S)

  • uzavírací síla 50, 130, 170, 220, 280, 650 tun
  • v plastikačních komorách je možno lisovat výrobky z plastů o objemu 64 – 3149 cm3
  • stroje jsou vybaveny tvrzenými komorami a šneky pro zpracování materiálu až do 50% GF
  • hydraulické stroje se servopohonem
  • hydraulický systém firmy Dorninger Hytronics GmbH
  • řídící systém firmy B&R Corporate
 
Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Výroba vstřikovací formy a reverzní inženýrství v MEPAC CZ

Výroba vstřikovací formy a reverzní inženýrství v MEPAC CZ

Podařilo se! Náš zákazník se potýkal s výpadkem a nestabilitou dodávek plastových dílů z Itálie, jednalo se o zkumavky. Stabilitu dodávek si chtěl zajistit prostřednictvím lokálního výrobce. Ve své automatické lince zákazník zkumavku po naplnění uzavře víčkem. Dodávku...

číst více
Situace není lehká, ale fungujeme!

Situace není lehká, ale fungujeme!

I přes ne úplně příznivou aktuální situaci naše společnost funguje zcela bez omezení. Dodržujeme veškerá nezbytná opatření, snažíme se komunikovat v co největší míře bezkontaktně, ale jsme v provozu.

číst více