Vstřikovací lisy

 

Jednou z hlavních charakteristik, které mají naše moderní vstřikovací lisy, je vysoká stabilita výrobního procesu. Kromě toho jsou všechny stroje zapojeny do sítě LAN, což nám umožňuje neustále sledovat a ukládat data výrobního procesu na server. Na přání zákazníka jsme schopni doložit údaje o celé výrobě. Tyto aspekty v kombinaci s kvalifikovaným týmem pracovníků umožňují produkci vysoce kvalitních výrobků z plastu.

Vstřikovací lisy značky WOOJIN PLAIMM (SELEX TH-S)

  • uzavírací síla 50, 130, 170, 220, 280, 650 tun
  • v plastikačních komorách je možno lisovat výrobky z plastů o objemu 64 – 3149 cm3
  • stroje jsou vybaveny tvrzenými komorami a šneky pro zpracování materiálu až do 50% GF
  • hydraulické stroje se servopohonem
  • hydraulický systém firmy Dorninger Hytronics GmbH
  • řídící systém firmy B&R Corporate
 
Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Situace není lehká, ale fungujeme!

Situace není lehká, ale fungujeme!

I přes ne úplně příznivou aktuální situaci naše společnost funguje zcela bez omezení. Dodržujeme veškerá nezbytná opatření, snažíme se komunikovat v co největší míře bezkontaktně, ale jsme v provozu.

číst více