Rádi bychom vám poděkovali za účast na 27. ročníku polského veletrhu PLASTPOL, který se konal od 23. do 26. května 2023 ve městě Kielce.

PLASTPOL je považován za nejlepší veletrh v plastikářském oboru pro střední a východní Evropu.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří na veletrh dorazili a zastavili se u našeho stánku. Více informací k našim exponátům naleznete níže.

Navařovací systém Rowes PRO

Náš první robotický navařovací systém, který navazuje na řadu ACP (oceněnou zlatou medailí) usnadňuje manipulaci během nastavování laserové hlavy, je výkonnější a po všech stránkách modernější. Můžeme s klidem říci, že se jedná o zařízení plné potenciálu v budoucím laserovém navařování.

Chemické prostředky Spectra

Ve spolupráci s českou firmou SPECTRA spol. s.r.o. jsme na veletrhu prezentovali chemické produkty pro vstřikování, extruzi a vyfukování termoplastů. Na našem stánku byly k vidění mezi jinými separační prostředky, konzervace, mazání, čističe a čisticí granuláty.

KFM systémy

KFM systémy provozujeme a vyvíjíme řadu let. Tento exponát zahrnuje vyvýšenou podnož, stůl s pojízdnými deskami, opěrné profily s uložením pro trapézové šrouby. Společně tyto prvky tvoří velice efektivní sestavu určenou pro bezpečné otevírání forem, která je výsledkem našich dlouholetých zkušeností.