Rádi bychom vám poděkovali za účast na 63. mezinárodním strojírenském veletrhu, který se konal od 4. do 7. října 2022 na Brněnském výstavišti. Letos byl pro nás veletrh obzvlášť důležitý, jelikož jsme mohli společně s Vámi oslavit 30. výročí naší firmy. Ještě jednou děkujeme všem, kteří na veletrh dorazili a zastavili se u našeho stánku. Více informací k našim exponátům naleznete níže.

Ruční 3D Laserové skenování KSCAN, iReal 2E

Na našem stánku jste mohli vidět v akci KSCAN, který dokáže skenovat s přesností až do 0,02 mm a iReal 2E pro tvorbu barevného modelu.

MELAI

Naše unikátní novinka MELAI disponuje s umělou inteligencí, která umožňuje gravírování do přesně stanovené hloubky. Jednalo se o přihlášený exponát do soutěže o zlatou medaily.

Čistící laserový systém MCLEAN200

V posledním uplynulém měsící tento šikovný, kompaktní čistič vzbudil velký zájem u našich zákazníků. Jedná se o velice efektivní čištění laserem různých materiálů převážně na místech, kde je složitý přístup.

Navařovací systém Rowes

Náš první robotický navařovací systém, který navazuje na řadu ACP (oceněnou zlatou medailí) usnadňuje manipulaci během nastavování laserové hlavy, je výkonnější a po všech stránkách modernější. Můžeme s klidem říci, že se jedná o zařízení plné potenciálu v budoucím laserovém navařování.

KFM systémy

KFM systémy provozujeme a vyvíjíme řadu let. Tento exponát zahrnuje vyvýšenou podnož, stůl s pojízdnými deskami, opěrné profily s uložením pro trapézové šrouby. Společně tyto prvky tvoří velice efektivní sestavu určenou pro bezpečné otevírání forem, která je výsledkem našich dlouholetých zkušeností.