Cięcie laserowe 

 

Zgodnie z Państwa wymaganiami jesteśmy w stanie wyprodukować różne części z płyt bazowych oraz wielu innych materiałów, z dokładnością do ± 0,05 mm. Wykonujemy między innymi: podkładki o różnych kształtach, tarcze, ostrza, ale także elementy sterujące czy pierścienie uszczelniające. 

Cały proces cięcia znajduje zastosowanie przy: obróbce blach, produkcji maszyn, części precyzyjnych, sprzęcie AGD, elektronice, ale także w różnych dziedzinach przemysłu (przemysł lotniczy, motoryzacja, inżynieria, przemysł stoczniowy, metalurgia czy reklama). 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą nie zwlekaj i skontaktuj się z nami! Po dostarczeniu przez Ciebie dokumentów potrzebnych do produkcji jesteśmy w stanie zrealizować Twoje zamówienie w ciągu 2 dni roboczych. 

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Seminář Robotické svařování s FANUCem

Seminář Robotické svařování s FANUCem

Děkujeme společnosti FANUC za možnost zúčastnit se semináře Robotické svařování s FANUCem. Na akci jsme prezentovali možnost automatizované kontroly svěřenců v programu Oqton Geomagic Control X za pomocí snímacího a měřicího systému AM-desk založeného na skeneru...

číst více
Mezinárodní strojírenský veletrh

Mezinárodní strojírenský veletrh

Vážený obchodní partnere, srdečně Vás zveme na mezinárodní strojírenský veletrh v Brně a je pro nás opět velkou příležitostí podělit se s Vámi o naše horké novinky.Těšit se můžete na řadu novinek: 1. Robotické aplikace v oblasti přesného strojírenství 2....

číst více