Lasery spawalnicze 

  

Dzięki swojej technologii nasze lasery spawalnicze są gwarancja najwyższej jakości i wyborem dość oczywistym jeśli chodzi o osiągnięcie precyzyjnych wyników spawania. Niezależnie od tego, czy spawasz duże części o masie kilku ton, takie jak formy wtryskowe, czy nawet części miniaturowe, w których szerokość spoiny wynosi zaledwie kilka dziesiątych milimetra, nasze lasery spawalnicze zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku sprawdzą się doskonale. 

Lasery spawalnicze umożliwiają własną obróbkę powierzchni, a ta procentuje głównie w postaci oszczędności kosztów napraw i konserwacji narzędzi, gdy uszkodzony obszar jest naprawiany bez zmiany właściwości podstawowego materiału. 

Lasery spawalnicze są stosowane we wszystkich przedsiębiorstwach maszynowych i produkcyjnych, na przykład w przemyśle tworzyw sztucznych czy motoryzacji. 

 
Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Seminář Robotické svařování s FANUCem

Seminář Robotické svařování s FANUCem

Děkujeme společnosti FANUC za možnost zúčastnit se semináře Robotické svařování s FANUCem. Na akci jsme prezentovali možnost automatizované kontroly svěřenců v programu Oqton Geomagic Control X za pomocí snímacího a měřicího systému AM-desk založeného na skeneru...

číst více