Lasery grawerujące / znakujące 

  

Lasery grawerujące, lasery znakujące. Każdy używa innego terminu, ale w rezultacie mowa jest zawsze o tym samym laserze. Jego przeznaczenie zależy głównie od jego ustawień i jego zastosowania. 

Jeśli rozważasz głębokie znakowanie laserowe o wysokiej jakości, to prawdopodobnie szukasz laserów do grawerowania. 

Charakteryzują się one tworzeniem wzorów na materiałach, takich jak: tworzywa sztuczne, metale, skóra, stal, szkło i inne. Lasery grawerujące niewątpliwie charakteryzują się wysoką jakością ostrości krawędzi, szybkością procesu i dużą dokładnością. 

Jeśli natomiast potrzebujesz szybko znakować poszczególne części, na danych sztukach lub w seriach, poszukujesz tzw. Laserów znakujących. Oprócz dokładnego opisu wszystkich rodzajów materiałów, lasery znakujące są obecnie używane również do opisywania części z tworzyw sztucznych za pomocą kodu lub numeru seryjnego, gdzie integrujemy te lasery bezpośrednio z linią produkcyjną i dzięki temu są one w pełni zautomatyzowane. 

 
Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Seminář Robotické svařování s FANUCem

Seminář Robotické svařování s FANUCem

Děkujeme společnosti FANUC za možnost zúčastnit se semináře Robotické svařování s FANUCem. Na akci jsme prezentovali možnost automatizované kontroly svěřenců v programu Oqton Geomagic Control X za pomocí snímacího a měřicího systému AM-desk založeného na skeneru...

číst více
Mezinárodní strojírenský veletrh

Mezinárodní strojírenský veletrh

Vážený obchodní partnere, srdečně Vás zveme na mezinárodní strojírenský veletrh v Brně a je pro nás opět velkou příležitostí podělit se s Vámi o naše horké novinky.Těšit se můžete na řadu novinek: 1. Robotické aplikace v oblasti přesného strojírenství 2....

číst více