Lasery grawerujące / znakujące 

  

Lasery grawerujące, lasery znakujące. Każdy używa innego terminu, ale w rezultacie mowa jest zawsze o tym samym laserze. Jego przeznaczenie zależy głównie od jego ustawień i jego zastosowania. 

Jeśli rozważasz głębokie znakowanie laserowe o wysokiej jakości, to prawdopodobnie szukasz laserów do grawerowania. 

Charakteryzują się one tworzeniem wzorów na materiałach, takich jak: tworzywa sztuczne, metale, skóra, stal, szkło i inne. Lasery grawerujące niewątpliwie charakteryzują się wysoką jakością ostrości krawędzi, szybkością procesu i dużą dokładnością. 

Jeśli natomiast potrzebujesz szybko znakować poszczególne części, na danych sztukach lub w seriach, poszukujesz tzw. Laserów znakujących. Oprócz dokładnego opisu wszystkich rodzajów materiałów, lasery znakujące są obecnie używane również do opisywania części z tworzyw sztucznych za pomocą kodu lub numeru seryjnego, gdzie integrujemy te lasery bezpośrednio z linią produkcyjną i dzięki temu są one w pełni zautomatyzowane. 

 
Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Návštěva Střední průmyslové školy v Karviné

Návštěva Střední průmyslové školy v Karviné

Studenti Střední průmyslové školy v Karviné si vyzkoušeli práci s technologiemi přesného strojírenství. Dne 3. března k nám na centrálu v Třinci zavítali studenti 3. ročníku Střední průmyslové školy v Karviné. Mladí strojaři si mohli sami vyzkoušet jak probíhá...

číst více
Ruční svařovací laser

Ruční svařovací laser

RUČNÍ SVAŘOVACÍ LASERJinou svařovací metodou bychom to nezvládli..Přišel k nám zákazník se zajímavou výzvou, zavařit krytování o objemu 2m³ tudíž se jednalo o dlouhé sváry, které bylo třeba zavařit rychle a hlavně bez tepelného zatížení, aby nevznikla deformace...

číst více
Strojaři se seznámili s inovativní technologií Lase ONE

Strojaři se seznámili s inovativní technologií Lase ONE

    Budoucí posila pro přesné strojírenství? Dne 28.11.2022 jsme navštívili Střední průmyslovou školu a Obchodní akademii v Bruntále , abychom třídě 3.C předvedli inovativní technologii Lase ONE – mikrosvařování, která se využívá v přeném strojírenství....

číst více