Maszyny i prasy do tworzyw sztucznych 

 

Prasa do tworzyw sztucznych wyposażona jest w urządzenie zapewniające stabilny proces produkcji części z tworzyw sztucznych. Prasa wyposażona jest w dwie suwnice, każda o udźwigu 5 ton, molekularne siły suszenia i jednostki odpuszczające. Prasy TH170, TH220, TH280 i DL 650 AS są wyposażone w roboty YUDO SONIX 810, które automatycznie odbierają gotowe produkty z tworzywa sztucznego. 

  

Roboty YUDO SONIX-810 do pras 170, 220, 280 i 650 ton 

  • swobodnie programowalne
  • wszystkie osie są napędzane przez serwomotory
  • każdy robot wyposażony jest w przenośnik taśmowy o długości 250 cm i szerokości powierzchni ładunkowej 60 cm
  • Oś „C” – powietrze, maksymalne obciążenie osi „Y” łącznie z uchwytem wynosi 5 kg

 

Cztery molekularne leje suszące marki SIMATEC S.r.l. o pojemności 2x 80l i 2x 150l 

  • Wtryskarki i lejesuszące są wyposażone w jednostki ssące SIMATECS.r.l. 
  • Izolowane leje samowyładowcze SIMATECS.r.l, wyposażone w magnesy neodymowe 

 

Urządzenie do hartowania (6 szt.) z firmy AEC o mocy grzewczej 9 kW i maksymalnej temperaturze cieczy chłodzącej 120 ° C. 

 

 
Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Návštěva Střední průmyslové školy v Karviné

Návštěva Střední průmyslové školy v Karviné

Studenti Střední průmyslové školy v Karviné si vyzkoušeli práci s technologiemi přesného strojírenství. Dne 3. března k nám na centrálu v Třinci zavítali studenti 3. ročníku Střední průmyslové školy v Karviné. Mladí strojaři si mohli sami vyzkoušet jak probíhá...

číst více
Ruční svařovací laser

Ruční svařovací laser

RUČNÍ SVAŘOVACÍ LASERJinou svařovací metodou bychom to nezvládli..Přišel k nám zákazník se zajímavou výzvou, zavařit krytování o objemu 2m³ tudíž se jednalo o dlouhé sváry, které bylo třeba zavařit rychle a hlavně bez tepelného zatížení, aby nevznikla deformace...

číst více
Strojaři se seznámili s inovativní technologií Lase ONE

Strojaři se seznámili s inovativní technologií Lase ONE

    Budoucí posila pro přesné strojírenství? Dne 28.11.2022 jsme navštívili Střední průmyslovou školu a Obchodní akademii v Bruntále , abychom třídě 3.C předvedli inovativní technologii Lase ONE – mikrosvařování, která se využívá v přeném strojírenství....

číst více