Materiały do ​​spawania laserowego 

 

Oferowane przez nas materiały do ​​spawania laserowego reprezentują najwyższy europejski  poziom technologiczny i jakościowy w tej dziedzinie. Dla każdego rodzaju materiału opracowywany jest szczegółowy opis zastosowania, w tym skład chemiczny, obszar zastosowania parametrów mechanicznych oraz specyficzne właściwości i możliwości dalszej obróbki danego rodzaj materiału do spawania laserowego. 

Właściwości materiałów do spawania laserowego są dokładnie testowane w codziennej praktyce od 2003 roku. W niniejszym katalogu materiałów do spawania laserowego znalazły się ich najlepsze rodzaje. Dlatego we współpracy z producentem możemy zaoferować naszym klientom istotne doradztwo techniczne w rozwiązywaniu ich problemów, a we współpracy z naszymi zagranicznymi partnerami również badania metalograficzne, w tym cięcia metalograficzne, pomiary twardości warstw zgrzewanych, analizy chemiczne, proporcje mieszania czy wiązania warstwy zgrzewanej. do podłoża lub geometrii spoiny. 

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Svět plastů | Jednoduché precizní mikronavařování forem

Svět plastů | Jednoduché precizní mikronavařování forem

Fyzický stav vstřikovací formy, nástroje který slouží k sériové výrobě, má významný vliv na kvalitu a ekonomiku produkce plastových dílů. Havárie, opotřebeni, závady vzniklé v důsledku nevhodné manipulace a další poškození formy je potřeba urychleně řešit. Paleta...

číst více