Zapotrzebowanie na środki antystatyczne 

 

Podczas produkcji ładunek elektryczny może dostać się do poszczególnych części produktów, z których nie można go już tak łatwo usunąć. Dlatego produkty opuszczające linię produkcyjną są często naładowane elektrostatycznie. Ładunek ten przyciąga następnie różne zabrudzenia i kurz, a nawet poszczególne części do siebie. Przeszkadza to także innym rodzajom obróbki, takim jak: malowanie lub lakierowanie itd. Mamy jednak na to sposób. Środki antystatyczne naszej produkcji pozbędą się wyżej wymienionych problemów.  

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality