Stoły i systemy polerskie 

Regulowane stoły polerskie ułatwiają obróbkę cięższych elementów. Posiadają funkcję pochylania i obracania okrągłej, środkowej części. Ten stół umożliwia przechylanie danego elementu, o około 15° od siebie i około 60° względem siebie. Okrągła część obraca się o 360° i jest wyposażona w system pozycjonowania, hamulec. Ze względów ekonomicznych oraz bezpieczeństwa pracownika nie zastosowano elektrycznych ani pneumatycznych mechanizmów przechylania. Dzięki wieloletnim testom i obserwacjom możemy śmiało stwierdzić, że stół przechylno-pozycjonujący spełnia wysokie wymagania narzędziowców i jest ich niezbędnym pomocnikiem podczas wykonywanej pracy.  

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Seminář Robotické svařování s FANUCem

Seminář Robotické svařování s FANUCem

Děkujeme společnosti FANUC za možnost zúčastnit se semináře Robotické svařování s FANUCem. Na akci jsme prezentovali možnost automatizované kontroly svěřenců v programu Oqton Geomagic Control X za pomocí snímacího a měřicího systému AM-desk založeného na skeneru...

číst více
Mezinárodní strojírenský veletrh

Mezinárodní strojírenský veletrh

Vážený obchodní partnere, srdečně Vás zveme na mezinárodní strojírenský veletrh v Brně a je pro nás opět velkou příležitostí podělit se s Vámi o naše horké novinky.Těšit se můžete na řadu novinek: 1. Robotické aplikace v oblasti přesného strojírenství 2....

číst více