Magnesy i imadła pozycjonujące 

 

Aby ułatwić pracę nie tylko z metalowymi przedmiotami, używamy magnesów pozycjonujących oraz imadeł. 

Doskonałe, wielofunkcyjne imadło pozycjonujące wyposażone jest w tuleje antypoślizgowe, które zapobiegają uszkodzeniu delikatnych części podczas mocowania. Imadło ma doskonałą manewrowość dzięki wysokiej jakości przegubowi kulowemu, który można łatwo ustawić i zablokować. Ponadto możemy użyć tego magnesu do zamocowania metalowych przedmiotówJego największą zaletą jest przede wszystkim wysoka wydajność i łatwość obsługi. Po połączeniu tych wszystkich cech otrzymujemy nieocenionego pomocnika w obróbce narzędzi, napawaniu laserowym i innych różnorodnych operacjach produkcyjnych. 

Katalog

3D Smart Holder, to pomocnik jedyny w swoim rodzaju opatentowany przez nas produkt!  

3D Smart Holder = Pomocna dłoń w pracy! Jego prostota, wydajność, możliwość pozycjonowania i moc magnesu z pewnością Cię zafascynują. 

Często używany jest również w celach marketingowych np.: może być w kolorze Twojej firmy i posiadać jej wygrawerowane logo. 

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Návštěva Střední průmyslové školy v Karviné

Návštěva Střední průmyslové školy v Karviné

Studenti Střední průmyslové školy v Karviné si vyzkoušeli práci s technologiemi přesného strojírenství. Dne 3. března k nám na centrálu v Třinci zavítali studenti 3. ročníku Střední průmyslové školy v Karviné. Mladí strojaři si mohli sami vyzkoušet jak probíhá...

číst více
Ruční svařovací laser

Ruční svařovací laser

RUČNÍ SVAŘOVACÍ LASERJinou svařovací metodou bychom to nezvládli..Přišel k nám zákazník se zajímavou výzvou, zavařit krytování o objemu 2m³ tudíž se jednalo o dlouhé sváry, které bylo třeba zavařit rychle a hlavně bez tepelného zatížení, aby nevznikla deformace...

číst více
Strojaři se seznámili s inovativní technologií Lase ONE

Strojaři se seznámili s inovativní technologií Lase ONE

    Budoucí posila pro přesné strojírenství? Dne 28.11.2022 jsme navštívili Střední průmyslovou školu a Obchodní akademii v Bruntále , abychom třídě 3.C předvedli inovativní technologii Lase ONE – mikrosvařování, která se využívá v přeném strojírenství....

číst více