Wiertła oraz materiały gumowe  

 

Ten typ wiertła, przeznaczony jest do wiercenia w miękkich materiałach i posiada wzór użytkowy. To bardzo specyficzne wiertło, które zyskało nową geometrię krawędzi roboczych, co umożliwia bezproblemowe wiercenie w miękkich i bardzo miękkich materiałach, takich jak: papier, guma, styropian, pianka z tworzyw sztucznych i tym podobne. 

Wiertła, według tego rozwiązania technicznego, można z powodzeniem stosować w zautomatyzowanym procesie wiercenia. Długoterminowe testy porównawcze na seryjnej linii produkcyjnej wykazały bardzo dobre wyniki. Otwory wiercone na linii produkcyjnej, w zautomatyzowanym procesie wiercenia, w gumowej uszczelce dla przemysłu motoryzacyjnego są absolutnie czyste i mają piękny okrągły kształt. Dzięki ulepszonej geometrii krawędzi skrawających osiągnięta żywotność wierteł jest ponad 2x większa niż wiertła typu V. 

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Návštěva Střední průmyslové školy v Karviné

Návštěva Střední průmyslové školy v Karviné

Studenti Střední průmyslové školy v Karviné si vyzkoušeli práci s technologiemi přesného strojírenství. Dne 3. března k nám na centrálu v Třinci zavítali studenti 3. ročníku Střední průmyslové školy v Karviné. Mladí strojaři si mohli sami vyzkoušet jak probíhá...

číst více
Ruční svařovací laser

Ruční svařovací laser

RUČNÍ SVAŘOVACÍ LASERJinou svařovací metodou bychom to nezvládli..Přišel k nám zákazník se zajímavou výzvou, zavařit krytování o objemu 2m³ tudíž se jednalo o dlouhé sváry, které bylo třeba zavařit rychle a hlavně bez tepelného zatížení, aby nevznikla deformace...

číst více
Strojaři se seznámili s inovativní technologií Lase ONE

Strojaři se seznámili s inovativní technologií Lase ONE

    Budoucí posila pro přesné strojírenství? Dne 28.11.2022 jsme navštívili Střední průmyslovou školu a Obchodní akademii v Bruntále , abychom třídě 3.C předvedli inovativní technologii Lase ONE – mikrosvařování, která se využívá v přeném strojírenství....

číst více