Wiertła oraz materiały gumowe  

 

Ten typ wiertła, przeznaczony jest do wiercenia w miękkich materiałach i posiada wzór użytkowy. To bardzo specyficzne wiertło, które zyskało nową geometrię krawędzi roboczych, co umożliwia bezproblemowe wiercenie w miękkich i bardzo miękkich materiałach, takich jak: papier, guma, styropian, pianka z tworzyw sztucznych i tym podobne. 

Wiertła, według tego rozwiązania technicznego, można z powodzeniem stosować w zautomatyzowanym procesie wiercenia. Długoterminowe testy porównawcze na seryjnej linii produkcyjnej wykazały bardzo dobre wyniki. Otwory wiercone na linii produkcyjnej, w zautomatyzowanym procesie wiercenia, w gumowej uszczelce dla przemysłu motoryzacyjnego są absolutnie czyste i mają piękny okrągły kształt. Dzięki ulepszonej geometrii krawędzi skrawających osiągnięta żywotność wierteł jest ponad 2x większa niż wiertła typu V. 

Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Seminář Robotické svařování s FANUCem

Seminář Robotické svařování s FANUCem

Děkujeme společnosti FANUC za možnost zúčastnit se semináře Robotické svařování s FANUCem. Na akci jsme prezentovali možnost automatizované kontroly svěřenců v programu Oqton Geomagic Control X za pomocí snímacího a měřicího systému AM-desk založeného na skeneru...

číst více
Mezinárodní strojírenský veletrh

Mezinárodní strojírenský veletrh

Vážený obchodní partnere, srdečně Vás zveme na mezinárodní strojírenský veletrh v Brně a je pro nás opět velkou příležitostí podělit se s Vámi o naše horké novinky.Těšit se můžete na řadu novinek: 1. Robotické aplikace v oblasti přesného strojírenství 2....

číst více