Studenti Střední průmyslové školy v Karviné si vyzkoušeli práci s technologiemi přesného strojírenství.

Dne 3. března k nám na centrálu v Třinci zavítali studenti 3. ročníku Střední průmyslové školy v Karviné. Mladí strojaři si mohli sami vyzkoušet jak probíhá laserové gravírování, 3D skenování, otevírání plastikářských forem na manipulačním stole a ti nejodvážnější udělali svůj první návar na našem zařízení ACP C-150M pro laserové navařování.

Ruční 3D Laserové skenování KSCAN, iReal 2E

Ruční laser KSCAN, který dokáže skenovat s přesností až do 0,02 mm a iReal 2E pro tvorbu barevného modelu.

MELAI

Naše unikátní novinka MELAI disponuje s umělou inteligencí, která umožňuje gravírování do přesně stanovené hloubky. Jednalo se o přihlášený exponát do soutěže „Zlatá medaile MSV 2022“.

Čistící laserový systém MCLEAN200

V posledním uplynulém měsící tento šikovný, kompaktní čistič vzbudil velký zájem u našich zákazníků. Jedná se o velice efektivní čištění laserem různých materiálů převážně na místech, kde je složitý přístup.

Navařovací systém Rowes

Náš první robotický navařovací systém, který navazuje na řadu ACP (oceněnou zlatou medailí) usnadňuje manipulaci během nastavování laserové hlavy, je výkonnější a po všech stránkách modernější. Můžeme s klidem říci, že se jedná o zařízení plné potenciálu v budoucím laserovém navařování.

KFM systémy

KFM systémy provozujeme a vyvíjíme řadu let. Tento exponát zahrnuje vyvýšenou podnož, stůl s pojízdnými deskami, opěrné profily s uložením pro trapézové šrouby. Společně tyto prvky tvoří velice efektivní sestavu určenou pro bezpečné otevírání forem, která je výsledkem našich dlouholetých zkušeností.