Dział formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

 

W zakresie formowania elementów z tworzyw sztucznych jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi począwszy od budowy form wtryskowych, poprzez produkcję i modyfikacje form, produkcję prototypową elementów z tworzyw sztucznych, czy formowanie próbne, kończąc na wtrysku wyrobów z tworzyw sztucznych. Integralną częścią produkcji wtryskowni jest nowocześnie wyposażona narzędziownia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi w zakresie awaryjnego spawania laserowego, grawerowania, obróbki takiej jak skrawanie i polerowanie. Wszystkie procesy produkcyjne prasy i narzędziownie podlegają stałej kontroli jakości.

Nasz zespół fachowców w połączeniu z nowoczesnym zapleczem maszynowym, to gwarancja wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych.

 

Przetwarzane materiały: 

Wszystkie podstawowe rodzaje tworzyw, tworzywa specjalne i konstrukcyjne, w szczególności: HDPE, LDPE, PP, PE, PS, SAN, ABS, TPE, TPU, PMMA, POM, PA 6 (do 50% GF), PA 6.6, PA 11, PA 12, PBT, PC, ASA i wiele więcej.  

 

Oferujemy: 

  • produkcja form do 3500kg
  • produkcja form do rozdmuchu butelek PET
  • produkcja seryjna nowych form
  • produkcja jednostkowa form
  • produkcja części prototypowych, na potrzeby testówprowadzonychnad ulepszaniem produktu  
  • tworzenie modeli CAD – SOLID WORKS, programowanie CAM – HSM WORKS
  • inżynieria odwrotna –GeomagicDesign X (tworzenie modeli 3D z danych pomiarowych) 
Reference

Naše spolupráce s MEPAC CZ trvá již od roku 2006 a zatím nenacházím žádných negativní slov. Důležité je, že vždy vše probíhalo bez problému.

Jan Kristen

Viscuma s.r.o.

S MEPAC CZ stabilně spolupracujeme a to především v oblastech navařování, gravírování a dalších úprav forem. I když často na termín spěcháme, oceňujeme ochotu zakázku dodat do 2 dnů.

Dominik Bartoněk

Hirschmann Automotive VS s.r.o.

Se spolupráci s nástrojárnou Vsetín jsme velice spokojeni. Nejvíce si ceníme ochoty operativně dolaďovat různé nedostatky. Vždy vše samozřejmě v požadovaném termínu.

Marian Daněk

Austin

Novinky a aktuality
Návštěva Střední průmyslové školy v Karviné

Návštěva Střední průmyslové školy v Karviné

Studenti Střední průmyslové školy v Karviné si vyzkoušeli práci s technologiemi přesného strojírenství. Dne 3. března k nám na centrálu v Třinci zavítali studenti 3. ročníku Střední průmyslové školy v Karviné. Mladí strojaři si mohli sami vyzkoušet jak probíhá...

číst více
Ruční svařovací laser

Ruční svařovací laser

RUČNÍ SVAŘOVACÍ LASERJinou svařovací metodou bychom to nezvládli..Přišel k nám zákazník se zajímavou výzvou, zavařit krytování o objemu 2m³ tudíž se jednalo o dlouhé sváry, které bylo třeba zavařit rychle a hlavně bez tepelného zatížení, aby nevznikla deformace...

číst více
Strojaři se seznámili s inovativní technologií Lase ONE

Strojaři se seznámili s inovativní technologií Lase ONE

    Budoucí posila pro přesné strojírenství? Dne 28.11.2022 jsme navštívili Střední průmyslovou školu a Obchodní akademii v Bruntále , abychom třídě 3.C předvedli inovativní technologii Lase ONE – mikrosvařování, která se využívá v přeném strojírenství....

číst více