Laserové návarové materiály

                     

 LASEROVÉ NAVAROVÉ DRÁTY QUADA

 

Výhradní zastoupení německého výrobce firmy  QUADA pro ČR, Slovensko a Polsko

Námi nabízené typy představují evropskou technologickou a kvalitativní špičku v této oblasti, ke každému typu je zpracován podrobný aplikační popis včetně chemického složení, oblasti použití mechanických parametrů i specifických vlastností a možností dalšího zpracování daného typu laserového navařovacího materiálu. 

Vlastnosti laserových návarových materiálů byly důkladně prověřované v každodenní praxi již od roku 2003.  Nejlepší typy těchto materiálů byly začleněny do tohoto katalogu laserových návarových materiálů. Našim zákazníkům proto můžeme ve spolupráci s výrobcem nabídnout  i významné technické poradenství při řešení jejich problémů a ve spolupráci s našimi zahraničními partnery i metalografické zkoušky, včetně metalografických výbrusů, měření tvrdostí navařených vrstev, chemických analýz, směsných či vazebních poměrů navařené vrstvy vůči substrátu, či geometrii sváru. 

Balení laserových návarových materiálů

Laserové návarové materiály jsou dodávány v cívkách či tyčkách o délce 333mm. Standardní odběr je 100 gramů v provedení cívka či provedení tyčky o délce 333mm. Tyčky jsou preferovány v případech, kdy je potřebné mít rovný tvar drátu. Cenové relace jsou uvedeny u každého typu pro každý  průměr a typ balení, který je možné objednat. KATALOG

 

Vážení klienti společnosti MEPAC CZ, pro kompletní nabídku našich produktů, Vás zveme na náš eshop – kde naleznete veškeré informace. Na tomto webu můžete zakoupit jakýkoliv produkt. Děkujeme.

Fotogalerie