Pobočka Vrbno p. P.

Kde nás najdete:

MEPAC CZ, s.r.o. - pobočka Vrbno pod Pradědem, Zlatohorská 648, 79326 Vrbno pod Pradědem, Provozní doba: 7.00 - 17.00 

GPS - Loc: 50°7'16.876"N, 17°23'2.438"E  mapa

 

 

 

Zaměření

Prodej spotřebního materiálu

Prodej přístrojů

Laserové a TIG - ové navařování

Servis na vzduchové, elektrické brusky, pilovačky, závěsné motory

Poradenství a zajištění oprav a renovací forem pro vstřikování plastů

Leštění až do zrcadlových lesků, nástrojařské práce a poradenství

 

Prodejna

Nabídka nářadí

Šroubováky, bity, klíče, nástrčné klíče a sady, kleště, kladiva, úderové nářadí, stahováky, svěráky, dílenské vozíky, měřidla

Nabídka strojů

Na obrábění otvorů - vrtáky ( válcové, stupňovité, středící aj.) - záhlubníky, výstružníky. Závitořezné - strojní, ruční závitníky, očka, vratidla. Pro frézování, dělení, soustružení. Nástroje pro broušení (korundové, diamantové, CBN atd.), leštění až do zrcadlových lesků (brusné rouno, gumové abrazivní nástroje, filcové tělíska, kotouče, pasty atd.)

 

Přístroje

Pneumatické - rotační, pilovací, utahováky - nástrojárny, pneuservisy, autodoprava. Elektrické brusky, vrtačky, pily, bourací kladiva, aku nářadí (obchodní zastoupení MAKITA, NAREX ) atd. Optika a osvětlení pracovišť.

Svařování/pajení

Svařovací technika včetně příslušenství. Svářecí dráty, obalované elektrody. Pájení na tvrdo, na měko - mědi, hliníku, pájky, hořáky, pájecí pasty atd. 

Fotogalerie

Dílna

Sídlo pobočky

Laserové navařování na naší pobočce

Rozšířili jsme služby na naší pobočce o laserové navařování. Ve všední dny Po - Pá v čase od 7.00 hod do 17.00 hod. Mimo tuto dobu jsme schopni navařovat po telefonické domluvě. Systém pro laserové navařování je mobilní i s veškerými doplňky včetně bomby s ochranným plynem (argon) a lze jej jednoduše transportovat. Kromě laserového navařování nabízíme i TIG - ové navařování - také mobilní. V případě zájmu Vám zašleme ceník služeb včetně navařování u zákazníka.

Pojizdná prodejna

Kromě kameného obchodu organizujeme návštěvy s pojízdnou prodejnou, kde Vám poradíme s výběrem nejvhodnějších typů nástrojů, či přístrojů pro řešení Vašeho problému a Vaši pracovníci mají možnost fyzicky si ověřit, zda je jimi vytipovaný nástroj či přístroj pro jejich práci přínosem. Tyto návštěvy jsou zdarma, v případě Vašeho zájmu můžeme navštívit i Vaši firmu. Naše pobočka má na starosti oblast uvedenou níže.