Laserové gravírování u zákazníka

Gravírování datumového pole

Vážení klienti společnosti MEPAC CZ, pro kompletní nabídku našich laserových systémů, či služeb s nimi spojených, Vás zveme na webovou stránku profilaser.eu – kde naleznete veškeré informace. Na tomto webu můžete poptat jakýkoliv laserový systém, či službu. Děkujeme.

Laserové gravírování u zákazníků je jedna z našich TOP služeb, které nabízíme.

Ještě do nedávna jste museli rozměrné a těžké formy převážet na modifikace k firmám, které toto prováděly. Doprava a náklady spojené s rozebíráním nástrojů a forem jsou mnohdy astronomické a proto jsme tento systém naprosto obrátili. S naším laserem přijedeme k vám přímo k dané formě a provedeme modifikaci nebo změnu popisů ihned.

Výhodou této služby je maximální mobilita a flexibilita. Díky laseru HCP20, který má vše složené do jednoho kufru, jsme schopni rychle reagovat na různé potřeby našich zákazníků v oblasti gravírování a popisování. 

Mobilní gravírovací systém HCP20 má minimální hmotnost, a proto jsme ho schopni připnout pomocí elektromagnetu na formu nebo nástroj, bez ohledu na jeho rozměry a hmotnost. Gravírujeme do nástrojové oceli, hliníkové formy, leštěné plochy, dezénované plochy, paraboly, nerovné plochy atd.

Mnohdy tam, kde CNC stroje končí, náš laser HCP20 začíná.

Fotogalerie