Gravírovací lasery řady HXP a HXM

HXM 20-COLOR

Představujeme vám novinku v našem portfoliu – gravírovací laser HXM20-COLOR

 

Díky velké škále nastavení, frekvence laseru a šířce pulsů, lze provádět následující:

 • Barevné gravírování do nerez oceli
 • Popis černých hliníkových materiál
 • Popis plastů ve vysoké kvalitě

Fotogalerie

HXM 20-COMPACT II

Gravírovací laser HXM20-COMPACT je špičkový produkt revoluční technologie, který integruje vysokorychlostní laserové značení s popisem, ve vysokém rozlišení.

Výhodou tohoto laseru je jeho nízká spotřeba energie a praktičnost. Díky odolnému designu vyhovuje jak laboratořím, tak trhu.

Další přednosti HXM 20-COMPACT II:

 • Kompaktní rozměr a vysoká mobilita
 • Propojení s počítačovým, laserovým, kontrolním a řídícím systémem
 • Přenos pravidelné impulsní dávky s vlnovou délkou 1060nm a špičkový výkon až 7 kW

Celý systém je mobilní a pro snadnou přepravu a manipulaci je uložen v kompaktním kufru.

Pokud hledáte stroj pro popisování a značení v průmyslových podmínkách, gravírovací laser HXM20-COMPACT je ideální řešení. KATALOG

Fotogalerie

HXP 20-A

Gravírovací laser HXP 30

Vláknový laser řady FLM obsahuje FIBER (vláknový) laserový generátor a vysokorychlostní vysoce přesný galvo-skener. Díky tomu vyniká stabilním výstupem a vysokou kvalitou pracovních režimů laseru.  Použití systému je vhodné při sériové výrobě, kdy je využita potřebná vysoká rychlost značení, dobrý značící efekt a vysoká účinnost. 

 

Systém nese označení CE, je vyráběn podle CE standardů a splňuje všechny předpisy pro práci s lasery v bezpečnostní třídě IV. KATALOG

 

Výhody HCP 20–A

 • Jednoduchá obsluha
 • Nízké provozní náklady
 • Dlouhodobá životnost
 • Minimální nároky na údržbu

 

Vlastnosti:

 • Konstrukce: systém se skládá ze zdrojové jednotky, stojanu s laserovou hlavou a z odnímatelného pracovního stolku.
 • Importovaný izolátor pro ochranu vláknového laserového generátoru zvyšuje stabilitu procesu a prodlužuje životnost laseru.
 • Kvalita laserového paprsku je mnohem vyšší než u tradičních laserových značících strojů. Paprsek u vláknového laseru pracuje v módu TEM00; průměr laserového bodu je menší než 20 um, přičemž vrcholový úhel je pouze ¼ úhlu YAG laseru. 
 • Systém má vysokou účinnost přeměny elektrické energie na světelnou, největší elektrický příkon je přitom menší než 500 W, což je 1/10 spotřeby YAG laserového systému.
 • Systém je bezúdržbový, má velkou pracovní životnost, díky nastavení polohy laserové hlavy je velmi flexibilní a je vhodný do všech běžných pracovních prostředí.
 • Systém má vysokou rychlost značení, je 2 až 3x rychlejší než běžné značící lasery.

Fotogalerie

HXP 20E

Gravírovací laser HXP20E

Přednosti, výhody a možnosti laseru HXP 20E lze shrnout do tří bodů:

Vysokorychlostní galvanometrický skener

Plně digitální pohon a skenovací motor, nízké kolísání nuly pro dlouhodobý provoz, dlouhodobá stabilita s jemnými popisovacími (gravírovacími) efekty.

Softwarový systém SmartScanner a uživatelsky přívětivý ovládací panel

Patentovaný systémsnadná obsluha, kompatibilní s mnoha jazyky, individuální vývoj, neustálá aktualizace zdarma. Zabudované tlačítko nouzového zastavení zajišťuje maximální bezpečnost výroby. Vysoce kvalitní elektrické komponenty zlepšují systémovou stabilitu během dlouhodobého provozu.

Možnosti popisování

Kov, plast, hliník, šperkařství, přesné popisování ložisek, obroučky brýlí, klávesnic, měřidla, plastové výrobky, elektronické komponenty, různé druhy kabeláže, lékařské vybavení, hliníkové obaly na léky atd. KATALOG

Fotogalerie

HXP 50

Vláknový laser řady MF obsahuje FIBER (vláknový) laserový generátor IPG a vysokorychlostní vysoce přesný galvo-skener. Díky čemuž vyniká stabilním výstupem a vysokou kvalitou pracovních režimů laseru.  Použití systému je vhodné v sériové výrobě, kde je potřebná vysoká rychlost značení, dobrý značící efekt a vysoká účinnost.

Mezi výhody tohoto systému patří jednoduchá obsluha, nízké provozní náklady, dlouhodobá životnost a minimální nároky na údržbu.

Systém má značku CE, je vyráběn podle CE standardů a splňuje všechny předpisy pro práci s lasery v bezpečnostní třídě IV. KATALOG

Fotogalerie